Eğitim-Öğretim Faaliyetine Devam Hakkında
Ülkemizde yaşanan COVİD-19 salgını nedeniyle üniversitelerin eğitim-öğretim faaliyetlerini uzaktan eğitim yolu ile sürdürmesinin akademisyenlerimiz ve öğrencilerimiz açısından daha güvenli olması dikkate alınarak karar almıştır. Bu karar doğrultusunda Üniversitemiz 23/03/2020 pazartesi günü uzaktan eğitim yolu ile eğitim-öğretim faaliyetine devam edecektir. Eğitim-öğretim YÖK'ten gelecek yeni bir tamim olmadıkça aynı biçimde sürecektir. Belirtilen tarih itibariyle Üniversitemiz Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Müdürlüğü koordinasyonunda uzaktan eğitime devam edilecektir.

Alınan karar gereği 45 dk olarak işlenen dersler 30 dk olarak işlenecektir. Ders programları haftanın 7 günü dersler devam edecek şekilde yeniden düzenlenip OBS'ye yüklenmiştir. (Ders programını indirmek için tıklayın)

 
 
Her bir öğrenci 2019-2020 bahar yarıyılında aldığı tüm derslere (Uygulama ve Laboratuvar dersleri hariç) ilgili program içerisinde Kullanıcı Adı: Öğrenci Numarası ve Şifre: TC Kimlik Numarası olmak üzere tanımlanmaktadır.

Öğrencilerin sistemi kullanma prosedürleri ile ilgili görüntülü ve yazılı bilgilendirme şekilde KBUZEM web sitesi(tıklayın) üzerinden yayınlanacaktır.

Derslere öğrencilerin devamı otomatik olarak alınacaktır.